Ankhofgloria
http://ankhofgloria.anatolianrock.com
Dim Motion Single ÇIKTI!
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 İleri>>
Cevapla
zopa

arkadaşlar beğenileriniz ve dilekleriniz için çok teşekkürler, sayenizde enerjimizi kaybetmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz ve daha güzel çalışmalarla karşınıza çıkmak için çabalıyoruz, bu çalışmaların haberlerini almak için takipte kalmaya devam edin.

ayrıca bizi severek dinleyenlerin, parçalarımızı başkalarına da ulaştırıp dinlemelerini sağladıklarını görmek çok güzel. teşekkürler sacred key ve Open tomb

(zopa tarafından 23 Temmuz 2007 8:02 ÖS tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 23 Temmuz 2007 7:35 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
sutty

ne diyebilirim ki tek kelimeyle mükemmelsiniz müziğiniz tamamen kusursuz istanbul hikayeleri için yaptığınız şarkıya da aşık oldum... bol bol başarılar dilerim...
Bu mesajın yazıldığı tarih : 23 Temmuz 2007 3:00 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Open_tomb

selam. sizi sacred.key sayesinde tanıdım.gerçekten dedikleri kadar varmışsınız.dinlerken böyle dalıp gittim. şarkıyı hissettim gerçekten.alt yapısı,sözleri enstrumanların kulağa verdiği o ziyafet harikaydı doğrusu. sizleri daha yakından takip edip,tanıycam ileriki zamalarda. ama şunu söylemeliyim HARİKASINIZ.bu arada bana sizi dinlememi sağlayan sacred.key e çççççooooookkkkkk teşekkürler.
Bu mesajın yazıldığı tarih : 18 Temmuz 2007 10:37 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Lehtious

Teşekkürler Asilgok,

Bizim için büyük şans bize rastlayabilmen, İstanbul Hikayeleri’ni de dört gözle bekliyoruz.Parçalarımız ile ilgil yorumların için çok teşekkür ederiz, umarız ki çalışmalarımızın devamı gelcektir.Biz de yorumlarının devamını dileriz :)

Buarada single ile ilgili bilgi vermek isterim; kısa bir süre içerisinde sponsorla anlaşıp basıma geçeceğiz ve bize ankhofgloria@hotmail.com adresiden ulaşan dinleyecilerimize ulaştıracağız.Sevgiler & Saygılar..
Bu mesajın yazıldığı tarih : 1 Temmuz 2007 2:42 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Asilgok

 Merhabalar;
 Arkadaşlar ilk önce çalışmalarınızda başarılar dilerim.Sizi az önce sörf yaparken rastladığım İstanbul Hikayeleri’nin sitesinden tesadüfen yakaladım.
 Demolarınız çok güzel olmuş özellikle her ne kadar yaptığınız tarz bana ağır gelsede Türkçe parçalarınızı büyük bir keyifle dinledim.
 Çalışmalarınızın aynı istikrarla gitmesi dileğiyle...  
Bu mesajın yazıldığı tarih : 29 Haziran 2007 12:09 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
sacred_key

müziğiniz ve vokalin sesi çok ii grup elemanları gerçekten çok ii çalıyor  ozan  hocam sen de çok ii söylüyorsun grup tam anlamıyla dört dörtlük peki arkadaşlar gruba soprano düşünoyr msun zannedersem bi ara  sopranonuz vardı ama şimdi tekrardan düşünüyor msunuz ama soprano olsa da olmasa da müzikaliteniz çok ii. ii kalın başarılar ki zaten başarılısnız.

(sacred_key tarafından 28 Haziran 2007 6:09 ÖS tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 28 Haziran 2007 6:08 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
sacred_key

şimdi kapağın hem arka yüzüne hemde ön yüzüne baktım gerçekten çok başarılı bi çalışma olmuş mertin ellerine sağlık mert yavaşcanın single la ilgisi olmayan kendi çalışması da gerçeketn çok ii olmuş bütün grup üyelrinn bi arada bulunduğu o çalışma.diycek hiçbişey yok siz bu işi biliyorsunuz.
Bu mesajın yazıldığı tarih : 19 Haziran 2007 10:45 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
Lehtious

Sevgili dostumuz ve görsel illüstratörümüz Mert Yavaşça’nın mükemmel bir iş çıkartarak hazırladığı albüm kapağı ile artık Dim Motion Single hazır..

içerisinde "Dim Motion" ve "Kayıp Gölgeler Diyarı" bulunan bu single’a ulaşmak isteyen takipçilerimiz.ad-soyad ve açık adreslerini ankhofgloria@hotmail.com adresine yollarlarsa kargo ücreti karşılığı bu single ulaşabilirler..

Albümün kapağını görmek için Fotoğraf Albümü kısmındaki ’mert yavaşça’nın çalışmaları’ kısmına tıklayabilirsiniz..

(Lehtious tarafından 19 Haziran 2007 3:57 ÖÖ tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 19 Haziran 2007 2:31 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
Lehtious

Şimdiden çok teşekkürler, bu single yapma amacımız yaptığımız bu iki şarkıyı daha kalıcı kılmak ve daha fazla dinleyiciye ulaştırmak, hiç biri olmasa dahi Ankh Of Gloria’dan bir anı olarak sevenlerle buluşturmak.Albüm kapağını grubumuzun görsel illüstratörü Mert Yavasça hazırlıyor, görsel tema şarkılarımızın sözlerinin geldiği yer olan ’Gordia The Glorian’ adlı amatör fantastik kurgu hikayesindeki Gordia Şövalyesinden oluşuyor..umarız ki çok kısa süre sonra herşeyiyle hazır olacak..ve isteyen herkese kargo aracılığıyla ulaştıracağız..

Mert Yavaşça ve çalışmalarına göz atmak isterseniz:

www.mertyavasca.deviantart.com

adresine girebilirsiniz..Teşekkürler
Bu mesajın yazıldığı tarih : 17 Haziran 2007 3:45 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
sacred_key

bu single işi gerçekten ii oldu daha fazla dinleyici kitlesine sahip olmanız açısından süper bi fikir parçalrda sağlam olunca çok daha başarılı olur.
Bu mesajın yazıldığı tarih : 17 Haziran 2007 3:22 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Cevapla
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 İleri>>