Ankhofgloria
http://ankhofgloria.anatolianrock.com
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 İleri>>
Cevapla
KARAKELEBEK

demolar ve video çok başarılı...felaket alışkanlık yaptınız bende..başarılar
Bu mesajın yazıldığı tarih : 1 Eylül 2007 3:35 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Yaratick

emeğiniz saygı duyulmayacak gibi değil...başarılar dilerim arkadaşlar...
yeni demolarınızı ve konserlerinizi bekliyoruzz...
başarılar dileirm...
Bu mesajın yazıldığı tarih : 31 Ağustos 2007 11:45 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
MUSE_OCEAN

Merhabalar... öncelikle vokal ile ilgili görüşlerimi bildirmek istiyorum :)
ses gayet güzel pürüssüz kısacası temiz... parçalar da bir o kadar güzel dim motion özellikle çok güzel... ayırmayayım aslında haksızlık olur . çünkü gerçekten emek olduğu aşikar. umarım ilerlediğiniz yolda kapılarınız hep açık olur ve şu yabancı dinleycilerinizin albüm ne zaman sorularına coming soon diyerek cevap verebilirsiniz :)) grubu sevdim eminim insanları bir o kadar sevecendir. elimden geldiğince ankh of glorianın ismini deşifre edeceğim müzikli sohbetlerimizde :) sevgiler saygılar .dem.
Bu mesajın yazıldığı tarih : 30 Ağustos 2007 5:03 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
mustycrash

Başarılar!
Bu mesajın yazıldığı tarih : 28 Temmuz 2007 3:05 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
HeavySBT_06

*** öncelikle merabalar.. ben buğra konserimize çoq bekledik ama sizden kimseyi göremedik.Ama olsun sizin desteenizi almış olmak bize yeter.ankhofgloria yla ilgili düşündüüm en önemli şey grup olarak gerçekten çoq ii olduunuz we bunu yanlızca eskişehir için deil türkiye için yapmanız gerektiğidir.Özellikle ankara da yapacağınız bi konser bile(yolcu rock bar vb...) size çoq yararlar sağlıyacaktır. Sizin kalitenizi bana kalırsa herkes duymalı.Siz eskişehir için gerçekten bir wazgeçilmez olma yolunu bitirmek üzeresiniz dilerim bu yol da size elimizden gelen destei sağlayabiliyoruzdur sewgiler .:’KAYDIROCK’:.
Bu mesajın yazıldığı tarih : 26 Temmuz 2007 1:45 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
sacred_key

yeni demoları ve istanbul da şartlar müsait olursaa vereceğiniz konseri bekliyoruz saygılar bizden hocam. ii kalın

bu  arada  28  temmuzda ki  yön  fm  deki  programınızı  sabırsızlıkla  bekliyorum:):)

(sacred_key tarafından 15 Ağustos 2007 2:48 ÖS tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 25 Temmuz 2007 9:12 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
Lehtious

çok teşekkürler sevgili open tomb ve sacred key,

Öncelikle sizlerin bu güzel yorumları karşısında yetirebilecek güzel bir söz bulamıyorum, bizi yerlerde dinleyen, beğenen ve yaptıklarımızın devamını isteyen birilerinin olması harikulade.. Sağolun, varolun..

Single da her amatör grubun karşılaştığı gibi sponsor sorunu yaşadık ama o da hallolmak üzre, kısa süre içerisinde güzel haberlerini vereceğiz inşallah.

Şuan için ikinci gitarist arayışımız sürdüğü için konser vermek uzak gözükse de yakın zamanda yeni bir gitaristin haberini sevinçle sizlere ulaştıracağız..ve bu da çözümlenince neden olmasın, istanbul’a da gelmek isteriz..

Besteler ve yeni demo konusuna gelecek olursak, besteler birikmekte ve -haddimiz olmayarak söylemekle birlikte- kendimize has olduğunu tarzın devamı olan bestelerimiz, yaz içerisinde elle tutulur hatta dnlenir hale gelecek :) ama bir süre demo çalışmalarını ev kaydı olarak sunmak zorundayız, çünkü eskişehir’de kayıt yaptığımız tek yer de kapandı ve şehir dışında bu iş yüksek maliyetli olmakta, ama biz ne yapıp ne edip ankh of gloria’nın her yeni şarkısını sizere ulaştıracağız.. ve klavye duymak isteyen klavyeye ve dieğr enstrumanların tamamına doyacaktır ve en az kayıp gölgeler diyarı kadar gaz ve beğeneceğiniz şarkılar sunmak amacımız..

sizin bu güzel ve içten desteğnize kayısız kalmak imkansız, umarız ki hep yanımızda kalmanızı sağlarız ve bir gün bir yerlerde sizlere canlı canlı çalıp bu duyguları yüz yüze paylaşmak isteriz.

Biraz uzun bir mesaj oldu kusura bakmayın :) sevgiler, saygılar..

Bizimle kalın!

Bu mesajın yazıldığı tarih : 25 Temmuz 2007 1:55 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
Open_tomb

sacred.key ççoookkk teşekkür. şarkı bende bağımlılık yaptı.KAYIP GÖLGELER DİYARI muhteşem. bende size katılıyorum yeni demolar konusunda. bende piyanoyu ağırlıklı duymak isteyenlerdenim.yeni harikalarınızı dört gözle bekliyorum ankhofgloria...........:-))))))
Bu mesajın yazıldığı tarih : 24 Temmuz 2007 6:11 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
sacred_key

arkadaşlar  yoğun  bir  single  çalışması  içindesiniz  çoğu  gitti  azı  kaldı  sanırım  büyük  oranda  halledildi  o  iş.peki  yeni  demolar  var  mı?kalitesi  tartışılmaz  tabi  en  az  kayıp  gölgeler  diyarı  kadar  süper  olur.bi  de  belki  yeni  demonuzda  senfoniye  daha  çok ağırlık  verip  klavyeleri  daha  fazla  kullanırsınız  bi  de  istanbula  konser  yok  mu?
open  tomb.kardeşim  benim  ya  beğenceğini  bilseydim  bu  kadar  daha  önceden  atardım  parçayı  sana:)

(sacred_key tarafından 24 Temmuz 2007 8:54 ÖÖ tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 24 Temmuz 2007 8:51 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
Open_tomb

sizi takip etmek ve dinlemek çok zevkli.harikasınız.enerjinizi kaybetmeyin gerçekten de.ben hep sizi takipte olcam.sacred.key ile birlikte.
Bu mesajın yazıldığı tarih : 23 Temmuz 2007 9:09 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Cevapla
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 İleri>>